Kontakt

Vi tror på kraften i engagerade människor.

Och här hos oss har vi samlat ett helt gäng engagerade genier, om vi får säga det själv. Vår vision är att bli byrån alla vill jobba på och med, så hör av dig om du vill snacka, bolla eller dra ett skämt, vi finns här!

Det är vi som är Nine Yards

Oskar Liljeqvist

Content Manager

oskar.liljeqvist@nineyards.se

+46 733-42 41 31

Rasmus Jakobsson

Business Advisor/Senior Partner/Founder
Managing Director Göteborg

rasmus.jakobsson@nineyards.se

+46 734-16 73 01

Fredrik Göransson

Senior Partner/Founder

fredrik.goransson@nineyards.se

+46 734-16 73 03

Elsa Andrén

Project Manager

elsa.andren@nineyards.se

+46 733-76 86 96

Anna Lorin

Project Manager

anna.lorin@nineyards.se

+46 734-11 64 27

Patricia Håkansson

Project Manager

patricia.hakansson@nineyards.se

+46 709-56 61 31

Lisa Orvang

Designer/Content producer

lisa.orvang@nineyards.se

+46 734-19 76 72

Daniel Da Silva

Executive Creative Director

daniel.dasilva@nineyards.se

+46 734-16 73 04

Evelyn Klavberg

Production Manager/Partner

evelyn.klavberg@nineyards.se

+46 734-16 73 02

Malin Nordenstedt

CFO/Business Controller

malin.nordenstedt@nineyards.se

+46 709-56 61 37

Samuel Paulison

Production Manager

samuel.paulison@nineyards.se

+46 734-16 73 08

Moa Nadj

Project Manager

moa.nadj@nineyards.se

+46 709-56 61 35

Erica Janvik

Project Manager

erica.janvik@nineyards.se

+46 734-16 73 09

Emmie Englund

Production Manager

emmie.englund@nineyards.se

+46 722 00 27 15

Annika Jedemark

Project Manager

annika.jedemark@nineyards.se

+46 734-16 73 05

Margaretha Jochnick

Project Manager

margaretha.jochnick@nineyards.se

+46 734-16 73 07

Daniel Eriksson

Account Director/Partner

daniel.eriksson@nineyards.se

+46 734-11 64 22

Lotta Collste

Managing Director, Stockholm

lotta.collste@nineyards.se

+46 708-88 86 00

Adam Rehal

Web Developer

adam.rehal@nineyards.se

+46 704-59 03 85

Niklas Holmberg

Project Manager

niklas.holmberg@nineyards.se

+46 73 256 87 00