Kontakt

Vi tror på kraften i engagerade människor.

Och här hos oss har vi samlat ett helt gäng engagerade genier, om vi får säga det själv. Vår vision är att bli byrån alla vill jobba på och med, så hör av dig om du vill snacka, bolla eller dra ett skämt, vi finns här!

Det är vi som är Nine Yards

Lotta Collste

Managing Director, Stockholm

lotta.collste@nineyards.se

+46 708-88 86 00

Evelyn Klavberg

Production Manager/Partner

evelyn.klavberg@nineyards.se

+46 734-16 73 02

Viktoria Widén

Production Manager

viktoria.widen@nineyards.se

+46 708-89 00 09

Moa Nadj

Project Manager

moa.nadj@nineyards.se

+46 709-56 61 35

Margaretha Jochnick

Project Manager

margaretha.jochnick@nineyards.se

+46 734-16 73 07

Fredrik Göransson

Senior Partner/Founder

fredrik.goransson@nineyards.se

+46 734-16 73 03

Amanda Karlsson

Production Manager Trainee

amanda.karlsson@nineyards.se

+46 730-55 34 06

Annika Jedemark

Project Manager

annika.jedemark@nineyards.se

+46 734-16 73 05

Elsa Andrén

Project Manager

elsa.andren@nineyards.se

+46 733-76 86 96

Lisa Orvang

Designer/Content producer

lisa.orvang@nineyards.se

+46 734-19 76 72

Daniel Andersson

Content Manager

daniel.andersson@nineyards.se

+46 734-11 64 21

Anna Lorin

Project Manager

anna.lorin@nineyards.se

+46 734-11 64 27

Samuel Paulison

Production Manager

samuel.paulison@nineyards.se

+46 734-16 73 08

Malin Nordenstedt

CFO/Business Controller

malin.nordenstedt@nineyards.se

+46 709-56 61 37

Erica Janvik

Project Manager

erica.janvik@nineyards.se

+46 734-16 73 09

Daniel Eriksson

Account Director/Partner

daniel.eriksson@nineyards.se

+46 734-11 64 22

Rasmus Jakobsson

Business Advisor/Senior Partner

rasmus.jakobsson@nineyards.se

+46 734-16 73 01

Eric Hising

Creative & Technical Producer

eric.hising@nineyards.se

+46 709-56 61 36

Patricia Håkansson

Project Manager

patricia.hakansson@nineyards.se

+46 709-56 61 31

Daniel Da Silva

Executive Creative Director

daniel.dasilva@nineyards.se

+46 734-16 73 04

Adam Rehal

Web Developer

adam.rehal@nineyards.se

+46 704-59 03 85