Kontakt

Vi tror på kraften i engagerade människor.

Och här hos oss har vi samlat ett helt gäng engagerade genier, om vi får säga det själv. Vår vision är att bli byrån alla vill jobba på och med, så hör av dig om du vill snacka, bolla eller dra ett skämt, vi finns här!

Det är vi som är Nine Yards

Eric Hising

Creative & Technical Producer

eric.hising@nineyards.se

+46 709-56 61 36

Fredrik Göransson

Senior Partner/Founder

fredrik.goransson@nineyards.se

+46 734-16 73 03

Samuel Paulison

Production Manager

samuel.paulison@nineyards.se

+46 734-16 73 08

Lotta Collste

Managing Director, Stockholm

lotta.collste@nineyards.se

+46 708-88 86 00

Annika Jedemark

Project Manager

annika.jedemark@nineyards.se

+46 734-16 73 05

Lisa Orvang

Designer/Content producer

lisa.orvang@nineyards.se

+46 734-19 76 72

Daniel Eriksson

Account Director/Partner

daniel.eriksson@nineyards.se

+46 734-11 64 22

Patricia Håkansson

Project Manager

patricia.hakansson@nineyards.se

+46 709-56 61 31

Adam Rehal

Web Developer

adam.rehal@nineyards.se

+46 704-59 03 85

Margaretha Jochnick

Project Manager

margaretha.jochnick@nineyards.se

+46 734-16 73 07

Elsa Andrén

Project Manager

elsa.andren@nineyards.se

+46 733-76 86 96

Daniel Da Silva

Executive Creative Director

daniel.dasilva@nineyards.se

+46 734-16 73 04

Malin Nordenstedt

CFO/Business Controller

malin.nordenstedt@nineyards.se

+46 709-56 61 37

Moa Nadj

Project Manager

moa.nadj@nineyards.se

+46 709-56 61 35

Evelyn Klavberg

Production Manager/Partner

evelyn.klavberg@nineyards.se

+46 734-16 73 02

Amanda Karlsson

Production Manager Trainee

amanda.karlsson@nineyards.se

+46 730-55 34 06

Rasmus Jakobsson

Business Advisor/Senior Partner

rasmus.jakobsson@nineyards.se

+46 734-16 73 01

Daniel Andersson

Content Manager

daniel.andersson@nineyards.se

+46 734-11 64 21

Viktoria Widén

Production Manager

viktoria.widen@nineyards.se

+46 708-89 00 09

Anna Lorin

Project Manager

anna.lorin@nineyards.se

+46 734-11 64 27

Erica Janvik

Project Manager

erica.janvik@nineyards.se

+46 734-16 73 09