Kontakt

Vi tror på kraften i engagerade människor.

Och här hos oss har vi samlat ett helt gäng engagerade genier, om vi får säga det själv. Vår vision är att bli byrån alla vill jobba på och med, så hör av dig om du vill snacka, bolla eller dra ett skämt, vi finns här!

Det är vi som är Nine Yards

Samuel Paulison

Production Manager

samuel.paulison@nineyards.se

+46 734-16 73 08

Margaretha Jochnick

Project Manager

margaretha.jochnick@nineyards.se

+46 734-16 73 07

Malin Nordenstedt

CFO/Business Controller

malin.nordenstedt@nineyards.se

+46 709-56 61 37

Erica Janvik

Project Manager

erica.janvik@nineyards.se

+46 734-16 73 09

Lisa Orvang

Designer/Content producer

lisa.orvang@nineyards.se

+46 734-19 76 72

Adam Rehal

Web Developer

adam.rehal@nineyards.se

+46 704-59 03 85

Emmie Englund

Production Manager

emmie.englund@nineyards.se

+46 722 00 27 15

Daniel Eriksson

Account Director/Partner

daniel.eriksson@nineyards.se

+46 734-11 64 22

Annika Jedemark

Project Manager

annika.jedemark@nineyards.se

+46 734-16 73 05

Evelyn Klavberg

Production Manager/Partner

evelyn.klavberg@nineyards.se

+46 734-16 73 02

Daniel Da Silva

Executive Creative Director

daniel.dasilva@nineyards.se

+46 734-16 73 04

Anna Lorin

Project Manager

anna.lorin@nineyards.se

+46 734-11 64 27

Patricia Håkansson

Project Manager

patricia.hakansson@nineyards.se

+46 709-56 61 31

Lotta Collste

Managing Director, Stockholm

lotta.collste@nineyards.se

+46 708-88 86 00

Elsa Andrén

Project Manager

elsa.andren@nineyards.se

+46 733-76 86 96

Fredrik Göransson

Senior Partner/Founder

fredrik.goransson@nineyards.se

+46 734-16 73 03

Niklas Holmberg

Project Manager

niklas.holmberg@nineyards.se

+46 73 256 87 00

Rasmus Jakobsson

Business Advisor/Senior Partner/Founder
Managing Director Göteborg

rasmus.jakobsson@nineyards.se

+46 734-16 73 01

Moa Nadj

Project Manager

moa.nadj@nineyards.se

+46 709-56 61 35

Oskar Liljeqvist

Content Manager

oskar.liljeqvist@nineyards.se

+46 733-42 41 31