Kontakt

Vi tror på kraften i engagerade människor.

Och här hos oss har vi samlat ett helt gäng engagerade genier, om vi får säga det själv. Vår vision är att bli byrån alla vill jobba på och med, så hör av dig om du vill snacka, bolla eller dra ett skämt, vi finns här!

Det är vi som är Nine Yards

Margaretha Jochnick

Project Manager

margaretha.jochnick@nineyards.se

+46 734-16 73 07

Fredrik Göransson

Senior Partner/Founder

fredrik.goransson@nineyards.se

+46 734-16 73 03

Patricia Håkansson

Project Manager

patricia.hakansson@nineyards.se

+46 709-56 61 31

Lisa Orvang

Designer/Content producer

lisa.orvang@nineyards.se

+46 734-19 76 72

Viktoria Widén

Production Manager

viktoria.widen@nineyards.se

+46 708-89 00 09

Malin Nordenstedt

CFO/Business Controller

malin.nordenstedt@nineyards.se

+46 709-56 61 37

Evelyn Klavberg

Production Manager/Partner

evelyn.klavberg@nineyards.se

+46 734-16 73 02

Anna Lorin

Project Manager

anna.lorin@nineyards.se

+46 734-11 64 27

Eric Hising

Creative & Technical Producer

eric.hising@nineyards.se

+46 709-56 61 36

Erica Janvik

Project Manager

erica.janvik@nineyards.se

+46 734-16 73 09

Annika Jedemark

Project Manager

annika.jedemark@nineyards.se

+46 734-16 73 05

Elsa Andrén

Project Manager

elsa.andren@nineyards.se

+46 733-76 86 96

Rasmus Jakobsson

Business Advisor/Senior Partner

rasmus.jakobsson@nineyards.se

+46 734-16 73 01

Adam Rehal

Web Developer

adam.rehal@nineyards.se

+46 704-59 03 85

Lotta Collste

Managing Director, Stockholm

lotta.collste@nineyards.se

+46 708-88 86 00

Amanda Karlsson

Production Manager Trainee

amanda.karlsson@nineyards.se

+46 730-55 34 06

Moa Nadj

Project Manager

moa.nadj@nineyards.se

+46 709-56 61 35

Samuel Paulison

Production Manager

samuel.paulison@nineyards.se

+46 734-16 73 08

Daniel Eriksson

Account Director/Partner

daniel.eriksson@nineyards.se

+46 734-11 64 22

Daniel Andersson

Content Manager

daniel.andersson@nineyards.se

+46 734-11 64 21

Daniel Da Silva

Executive Creative Director

daniel.dasilva@nineyards.se

+46 734-16 73 04