Kontakt

Vi tror på kraften i engagerade människor.

Och här hos oss har vi samlat ett helt gäng engagerade genier, om vi får säga det själv. Vår vision är att bli byrån alla vill jobba på och med, så hör av dig om du vill snacka, bolla eller dra ett skämt, vi finns här!

Det är vi som är Nine Yards

Elsa Andrén

Project Manager

elsa.andren@nineyards.se

+46 733-76 86 96

Samuel Paulison

Production Manager

samuel.paulison@nineyards.se

+46 734-16 73 08

Annika Jedemark

Project Manager

annika.jedemark@nineyards.se

+46 734-16 73 05

Malin Nordenstedt

CFO/Business Controller

malin.nordenstedt@nineyards.se

+46 709-56 61 37

Lisa Orvang

Designer/Content producer

lisa.orvang@nineyards.se

+46 734-19 76 72

Emmie Englund

Production Manager

emmie.englund@nineyards.se

+46 722 00 27 15

Adam Rehal

Web Developer

adam.rehal@nineyards.se

+46 704-59 03 85

Margaretha Jochnick

Project Manager

margaretha.jochnick@nineyards.se

+46 734-16 73 07

Moa Nadj

Project Manager

moa.nadj@nineyards.se

+46 709-56 61 35

Erica Janvik

Project Manager

erica.janvik@nineyards.se

+46 734-16 73 09

Evelyn Klavberg

Production Manager/Partner

evelyn.klavberg@nineyards.se

+46 734-16 73 02

Niklas Holmberg

Project Manager

niklas.holmberg@nineyards.se

+46 73 256 87 00

Daniel Da Silva

Executive Creative Director

daniel.dasilva@nineyards.se

+46 734-16 73 04

Rasmus Jakobsson

Business Advisor/Senior Partner/Founder
Managing Director Göteborg

rasmus.jakobsson@nineyards.se

+46 734-16 73 01

Lotta Collste

Managing Director, Stockholm

lotta.collste@nineyards.se

+46 708-88 86 00

Fredrik Göransson

Senior Partner/Founder

fredrik.goransson@nineyards.se

+46 734-16 73 03

Anna Lorin

Project Manager

anna.lorin@nineyards.se

+46 734-11 64 27

Daniel Eriksson

Account Director/Partner

daniel.eriksson@nineyards.se

+46 734-11 64 22

Oskar Liljeqvist

Content Manager

oskar.liljeqvist@nineyards.se

+46 733-42 41 31

Patricia Håkansson

Project Manager

patricia.hakansson@nineyards.se

+46 709-56 61 31