Kontakt

Vi tror på kraften i engagerade människor.

Och här hos oss har vi samlat ett helt gäng engagerade genier, om vi får säga det själv. Vår vision är att bli byrån alla vill jobba på och med, så hör av dig om du vill snacka, bolla eller dra ett skämt, vi finns här!

Det är vi som är Nine Yards

Elsa Andrén

Project Manager

elsa.andren@nineyards.se

+46 733-76 86 96

Patricia Håkansson

Project Manager

patricia.hakansson@nineyards.se

+46 709-56 61 31

Margaretha Jochnick

Project Manager

margaretha.jochnick@nineyards.se

+46 734-16 73 07

Samuel Paulison

Production Manager

samuel.paulison@nineyards.se

+46 734-16 73 08

Adam Rehal

Web Developer

adam.rehal@nineyards.se

+46 704-59 03 85

Niklas Holmberg

Project Manager

niklas.holmberg@nineyards.se

+46 73 256 87 00

Erica Janvik

Project Manager

erica.janvik@nineyards.se

+46 734-16 73 09

Fredrik Göransson

Senior Partner/Founder

fredrik.goransson@nineyards.se

+46 734-16 73 03

Lotta Collste

Managing Director, Stockholm

lotta.collste@nineyards.se

+46 708-88 86 00

Malin Nordenstedt

CFO/Business Controller

malin.nordenstedt@nineyards.se

+46 709-56 61 37

Daniel Eriksson

Account Director/Partner

daniel.eriksson@nineyards.se

+46 734-11 64 22

Evelyn Klavberg

Production Manager/Partner

evelyn.klavberg@nineyards.se

+46 734-16 73 02

Lisa Orvang

Designer/Content producer

lisa.orvang@nineyards.se

+46 734-19 76 72

Emmie Englund

Production Manager

emmie.englund@nineyards.se

+46 722 00 27 15

Eric Hising

Creative & Technical Producer

eric.hising@nineyards.se

+46 709-56 61 36

Annika Jedemark

Project Manager

annika.jedemark@nineyards.se

+46 734-16 73 05

Rasmus Jakobsson

Business Advisor/Senior Partner/Founder
Managing Director Göteborg

rasmus.jakobsson@nineyards.se

+46 734-16 73 01

Daniel Da Silva

Executive Creative Director

daniel.dasilva@nineyards.se

+46 734-16 73 04

Anna Lorin

Project Manager

anna.lorin@nineyards.se

+46 734-11 64 27

Moa Nadj

Project Manager

moa.nadj@nineyards.se

+46 709-56 61 35