Kontakt

Vi tror på kraften i engagerade människor.

Och här hos oss har vi samlat ett helt gäng engagerade genier, om vi får säga det själv. Vår vision är att bli byrån alla vill jobba på och med, så hör av dig om du vill snacka, bolla eller dra ett skämt, vi finns här!

Det är vi som är Nine Yards

Fanny Moilanen

Production Manager Trainee

fanny.moilanen@nineyards.se

+46 733-15 85 20

Thomas Sjöblom

Creative Technical Producer

thomas.sjoblom@nineyards.se

+46 763-43 70 45

Emmie Englund

Production Manager

emmie.englund@nineyards.se

+46 722 00 27 15

Malin Nordenstedt

CFO/Business Controller

malin.nordenstedt@nineyards.se

+46 709-56 61 37

Daniel Eriksson

Account Director/Partner

daniel.eriksson@nineyards.se

+46 734-11 64 22

Lotta Collste

Managing Director, Stockholm

lotta.collste@nineyards.se

+46 708-88 86 00

Adam Rehal

Web Developer

adam.rehal@nineyards.se

+46 704-59 03 85

Patricia Håkansson

Project Manager

patricia.hakansson@nineyards.se

+46 709-56 61 31

Margaretha Jochnick

Project Manager

margaretha.jochnick@nineyards.se

+46 734-16 73 07

Fredrik Göransson

Senior Partner/Founder

fredrik.goransson@nineyards.se

+46 734-16 73 03

Louise Torgersen

Production Manager

louise.torgersen@nineyards.se

+46 734-11 64 25

Lisa Orvang

Designer/Content producer

lisa.orvang@nineyards.se

+46 734-19 76 72

Annika Jedemark

Project Manager

annika.jedemark@nineyards.se

+46 734-16 73 05

Evelyn Klavberg

Production Manager/Partner

evelyn.klavberg@nineyards.se

+46 734-16 73 02

Moa Nadj

Project Manager

moa.nadj@nineyards.se

+46 709-56 61 35

Rasmus Jakobsson

Business Advisor/Senior Partner/Founder
Managing Director Göteborg

rasmus.jakobsson@nineyards.se

+46 734-16 73 01

Johannes Persson

Production Manager

johannes.persson@nineyards.se

+46 734-11 64 21

Peter Freme

Production Manager

peter.freme@nineyards.se

+46 709-56 61 36

Niklas Holmberg

Project Manager

niklas.holmberg@nineyards.se

+46 73 256 87 00

Samuel Paulison

Production Manager

samuel.paulison@nineyards.se

+46 734-16 73 08

Erica Janvik

Project Manager

erica.janvik@nineyards.se

+46 734-16 73 09

Daniel Da Silva

Executive Creative Director

daniel.dasilva@nineyards.se

+46 734-16 73 04

Anna Lorin

Project Manager

anna.lorin@nineyards.se

+46 734-11 64 27

Elsa Andrén

Project Manager

elsa.andren@nineyards.se

+46 733-76 86 96

Oskar Liljeqvist

Content Manager

oskar.liljeqvist@nineyards.se

+46 733-42 41 31

Minette Bengtsson

Project Manager

minette.bengtsson@nineyards.se

+46 734-16 73 06