Kontakt

Vi tror på kraften i engagerade människor.

Och här hos oss har vi samlat ett helt gäng engagerade genier, om vi får säga det själv. Vår vision är att bli byrån alla vill jobba på och med, så hör av dig om du vill snacka, bolla eller dra ett skämt, vi finns här!

Det är vi som är Nine Yards

Rasmus Jakobsson

Business Advisor/Senior Partner/Founder
Managing Director Göteborg

rasmus.jakobsson@nineyards.se

+46 734-16 73 01

Adam Rehal

Web Developer

adam.rehal@nineyards.se

+46 704-59 03 85

Annika Jedemark

Project Manager

annika.jedemark@nineyards.se

+46 734-16 73 05

Fredrik Göransson

Senior Partner/Founder

fredrik.goransson@nineyards.se

+46 734-16 73 03

Fanny Moilanen

Production Manager Trainee

fanny.moilanen@nineyards.se

+46 733-15 85 20

Moa Nadj

Project Manager

moa.nadj@nineyards.se

+46 709-56 61 35

Daniel Eriksson

Account Director/Partner

daniel.eriksson@nineyards.se

+46 734-11 64 22

Johannes Persson

Production Manager

johannes.persson@nineyards.se

+46 734-11 64 21

Erica Janvik

Project Manager

erica.janvik@nineyards.se

+46 734-16 73 09

Anna Lorin

Project Manager

anna.lorin@nineyards.se

+46 734-11 64 27

Lisa Orvang

Designer/Content producer

lisa.orvang@nineyards.se

+46 734-19 76 72

Louise Torgersen

Production Manager

louise.torgersen@nineyards.se

+46 734-11 64 25

Thomas Sjöblom

Creative Technical Producer

thomas.sjoblom@nineyards.se

+46 763-43 70 45

Margaretha Jochnick

Project Manager

margaretha.jochnick@nineyards.se

+46 734-16 73 07

Daniel Da Silva

Executive Creative Director

daniel.dasilva@nineyards.se

+46 734-16 73 04

Oskar Liljeqvist

Content Manager

oskar.liljeqvist@nineyards.se

+46 733-42 41 31

Niklas Holmberg

Project Manager

niklas.holmberg@nineyards.se

+46 73 256 87 00

Minette Bengtsson

Project Manager

minette.bengtsson@nineyards.se

+46 734-16 73 06

Peter Freme

Production Manager

peter.freme@nineyards.se

+46 709-56 61 36

Samuel Paulison

Production Manager

samuel.paulison@nineyards.se

+46 734-16 73 08

Evelyn Klavberg

Production Manager/Partner

evelyn.klavberg@nineyards.se

+46 734-16 73 02

Lotta Collste

Managing Director, Stockholm

lotta.collste@nineyards.se

+46 708-88 86 00

Malin Nordenstedt

CFO/Business Controller

malin.nordenstedt@nineyards.se

+46 709-56 61 37

Patricia Håkansson

Project Manager

patricia.hakansson@nineyards.se

+46 709-56 61 31

Emmie Englund

Production Manager

emmie.englund@nineyards.se

+46 722 00 27 15

Elsa Andrén

Project Manager

elsa.andren@nineyards.se

+46 733-76 86 96