Kontakt

Vi tror på kraften i engagerade människor.

Och här hos oss har vi samlat ett helt gäng engagerade genier, om vi får säga det själv. Vår vision är att bli byrån alla vill jobba på och med, så hör av dig om du vill snacka, bolla eller dra ett skämt, vi finns här!

Det är vi som är Nine Yards

Daniel Eriksson

Account Director/Partner

daniel.eriksson@nineyards.se

+46 734-11 64 22

Margaretha Jochnick

Project Manager

margaretha.jochnick@nineyards.se

+46 734-16 73 07

Elsa Andrén

Project Manager

elsa.andren@nineyards.se

+46 733-76 86 96

Patricia Håkansson

Project Manager

patricia.hakansson@nineyards.se

+46 709-56 61 31

Anna Lorin

Project Manager

anna.lorin@nineyards.se

+46 734-11 64 27

Daniel Da Silva

Executive Creative Director

daniel.dasilva@nineyards.se

+46 734-16 73 04

Niklas Holmberg

Project Manager

niklas.holmberg@nineyards.se

+46 73 256 87 00

Erica Janvik

Project Manager

erica.janvik@nineyards.se

+46 734-16 73 09

Samuel Paulison

Production Manager

samuel.paulison@nineyards.se

+46 734-16 73 08

Adam Rehal

Web Developer

adam.rehal@nineyards.se

+46 704-59 03 85

Oskar Liljeqvist

Content Manager

oskar.liljeqvist@nineyards.se

+46 733-42 41 31

Fredrik Göransson

Senior Partner/Founder

fredrik.goransson@nineyards.se

+46 734-16 73 03

Moa Nadj

Project Manager

moa.nadj@nineyards.se

+46 709-56 61 35

Malin Nordenstedt

CFO/Business Controller

malin.nordenstedt@nineyards.se

+46 709-56 61 37

Rasmus Jakobsson

Business Advisor/Senior Partner/Founder
Managing Director Göteborg

rasmus.jakobsson@nineyards.se

+46 734-16 73 01

Emmie Englund

Production Manager

emmie.englund@nineyards.se

+46 722 00 27 15

Evelyn Klavberg

Production Manager/Partner

evelyn.klavberg@nineyards.se

+46 734-16 73 02

Lisa Orvang

Designer/Content producer

lisa.orvang@nineyards.se

+46 734-19 76 72

Lotta Collste

Managing Director, Stockholm

lotta.collste@nineyards.se

+46 708-88 86 00

Annika Jedemark

Project Manager

annika.jedemark@nineyards.se

+46 734-16 73 05