Kontakt

Vi tror på kraften i engagerade människor.

Och här hos oss har vi samlat ett helt gäng engagerade genier, om vi får säga det själv. Vår vision är att bli byrån alla vill jobba på och med, så hör av dig om du vill snacka, bolla eller dra ett skämt, vi finns här!

Det är vi som är Nine Yards

Fredrik Göransson

Senior Partner/Founder

fredrik.goransson@nineyards.se

+46 734-16 73 03

Daniel Da Silva

Executive Creative Director

daniel.dasilva@nineyards.se

+46 734-16 73 04

Erica Janvik

Project Manager

erica.janvik@nineyards.se

+46 734-16 73 09

Amanda Karlsson

Production Manager Trainee

amanda.karlsson@nineyards.se

+46 730-55 34 06

Annika Jedemark

Project Manager

annika.jedemark@nineyards.se

+46 734-16 73 05

Adam Rehal

Web Developer

adam.rehal@nineyards.se

+46 704-59 03 85

Evelyn Klavberg

Production Manager/Partner

evelyn.klavberg@nineyards.se

+46 734-16 73 02

Lisa Orvang

Designer/Content producer

lisa.orvang@nineyards.se

+46 734-19 76 72

Margaretha Jochnick

Project Manager

margaretha.jochnick@nineyards.se

+46 734-16 73 07

Samuel Paulison

Production Manager

samuel.paulison@nineyards.se

+46 734-16 73 08

Elsa Andrén

Project Manager

elsa.andren@nineyards.se

+46 733-76 86 96

Rasmus Jakobsson

Business Advisor/Senior Partner

rasmus.jakobsson@nineyards.se

+46 734-16 73 01

Daniel Andersson

Content Manager

daniel.andersson@nineyards.se

+46 734-11 64 21

Viktoria Widén

Production Manager

viktoria.widen@nineyards.se

+46 708-89 00 09

Anna Lorin

Project Manager

anna.lorin@nineyards.se

+46 734-11 64 27

Malin Nordenstedt

CFO/Business Controller

malin.nordenstedt@nineyards.se

+46 709-56 61 37

Eric Hising

Creative & Technical Producer

eric.hising@nineyards.se

+46 709-56 61 36

Patricia Håkansson

Project Manager

patricia.hakansson@nineyards.se

+46 709-56 61 31

Moa Nadj

Project Manager

moa.nadj@nineyards.se

+46 709-56 61 35

Daniel Eriksson

Account Director/Partner

daniel.eriksson@nineyards.se

+46 734-11 64 22

Lotta Collste

Managing Director, Stockholm

lotta.collste@nineyards.se

+46 708-88 86 00