Kontakt

Vi tror på kraften i engagerade människor.

Och här hos oss har vi samlat ett helt gäng engagerade genier, om vi får säga det själv. Vår vision är att bli byrån alla vill jobba på och med, så hör av dig om du vill snacka, bolla eller dra ett skämt, vi finns här!

Det är vi som är Nine Yards

Adam Rehal

Web Developer

adam.rehal@nineyards.se

+46 704-59 03 85

Annika Jedemark

Project Manager

annika.jedemark@nineyards.se

+46 734-16 73 05

Erica Janvik

Project Manager

erica.janvik@nineyards.se

+46 734-16 73 09

Daniel Eriksson

Account Director/Partner

daniel.eriksson@nineyards.se

+46 734-11 64 22

Elsa Andrén

Project Manager

elsa.andren@nineyards.se

+46 733-76 86 96

Daniel Da Silva

Executive Creative Director

daniel.dasilva@nineyards.se

+46 734-16 73 04

Moa Nadj

Project Manager

moa.nadj@nineyards.se

+46 709-56 61 35

Lotta Collste

Managing Director, Stockholm

lotta.collste@nineyards.se

+46 708-88 86 00

Lisa Orvang

Designer/Content producer

lisa.orvang@nineyards.se

+46 734-19 76 72

Fredrik Göransson

Senior Partner/Founder

fredrik.goransson@nineyards.se

+46 734-16 73 03

Niklas Holmberg

Project Manager

niklas.holmberg@nineyards.se

+46 73 256 87 00

Evelyn Klavberg

Production Manager/Partner

evelyn.klavberg@nineyards.se

+46 734-16 73 02

Oskar Liljeqvist

Content Manager

oskar.liljeqvist@nineyards.se

+46 733-42 41 31

Emmie Englund

Production Manager

emmie.englund@nineyards.se

+46 722 00 27 15

Margaretha Jochnick

Project Manager

margaretha.jochnick@nineyards.se

+46 734-16 73 07

Rasmus Jakobsson

Business Advisor/Senior Partner/Founder
Managing Director Göteborg

rasmus.jakobsson@nineyards.se

+46 734-16 73 01

Malin Nordenstedt

CFO/Business Controller

malin.nordenstedt@nineyards.se

+46 709-56 61 37

Anna Lorin

Project Manager

anna.lorin@nineyards.se

+46 734-11 64 27

Samuel Paulison

Production Manager

samuel.paulison@nineyards.se

+46 734-16 73 08

Patricia Håkansson

Project Manager

patricia.hakansson@nineyards.se

+46 709-56 61 31