Kontakt

Vi tror på kraften i engasjerte mennesker.

Her hos oss har vi samlet en hel gjeng engasjerte genier, om vi får si det selv. Vår visjon er å være byrået alle vil jobbe i og med, så hør av deg om du vil ta en prat, balle noen idéer eller dra en joke, vi er her!

Det er vi som er Nine Yards

Eric Hising

Creative & Technical Producer

eric.hising@nineyards.se

+46 709-56 61 36

Annika Jedemark

Project Manager

annika.jedemark@nineyards.se

+46 734-16 73 05

Adam Rehal

Web Developer

adam.rehal@nineyards.se

+46 704-59 03 85

Elsa Andrén

Project Manager

elsa.andren@nineyards.se

+46 733-76 86 96

Malin Nordenstedt

CFO/Business Controller

malin.nordenstedt@nineyards.se

+46 709-56 61 37

Moa Nadj

Project Manager

moa.nadj@nineyards.se

+46 709-56 61 35

Emmie Englund

Production Manager

emmie.englund@nineyards.se

+46 722 00 27 15

Margaretha Jochnick

Project Manager

margaretha.jochnick@nineyards.se

+46 734-16 73 07

Erica Janvik

Project Manager

erica.janvik@nineyards.se

+46 734-16 73 09

Lotta Collste

Managing Director, Stockholm

lotta.collste@nineyards.se

+46 708-88 86 00

Daniel Eriksson

Account Director/Partner

daniel.eriksson@nineyards.se

+46 734-11 64 22

Rasmus Jakobsson

Business Advisor/Senior Partner/Founder
Managing Director Göteborg

rasmus.jakobsson@nineyards.se

+46 734-16 73 01

Daniel Da Silva

Executive Creative Director

daniel.dasilva@nineyards.se

+46 734-16 73 04

Patricia Håkansson

Project Manager

patricia.hakansson@nineyards.se

+46 709-56 61 31

Fredrik Göransson

Senior Partner/Founder

fredrik.goransson@nineyards.se

+46 734-16 73 03

Niklas Holmberg

Project Manager

niklas.holmberg@nineyards.se

+46 73 256 87 00

Evelyn Klavberg

Production Manager/Partner

evelyn.klavberg@nineyards.se

+46 734-16 73 02

Anna Lorin

Project Manager

anna.lorin@nineyards.se

+46 734-11 64 27

Samuel Paulison

Production Manager

samuel.paulison@nineyards.se

+46 734-16 73 08

Lisa Orvang

Designer/Content producer

lisa.orvang@nineyards.se

+46 734-19 76 72