Kontakt

Vi tror på kraften i engasjerte mennesker.

Her hos oss har vi samlet en hel gjeng engasjerte genier, om vi får si det selv. Vår visjon er å være byrået alle vil jobbe i og med, så hør av deg om du vil ta en prat, balle noen idéer eller dra en joke, vi er her!

Det er vi som er Nine Yards

Daniel Da Silva

Executive Creative Director

daniel.dasilva@nineyards.se

+46 734-16 73 04

Samuel Paulison

Production Manager

samuel.paulison@nineyards.se

+46 734-16 73 08

Viktoria Widén

Production Manager

viktoria.widen@nineyards.se

+46 708-89 00 09

Rasmus Jakobsson

Business Advisor/Senior Partner

rasmus.jakobsson@nineyards.se

+46 734-16 73 01

Daniel Eriksson

Account Director/Partner

daniel.eriksson@nineyards.se

+46 734-11 64 22

Thomas Blom

Project Manager

thomas.blom@nineyards.no

+47 472-98 593

Moa Nadj

Project Manager

moa.nadj@nineyards.se

+46 709-56 61 35

Elsa Andrén

Project Manager

elsa.andren@nineyards.se

+46 733-76 86 96

Margaretha Jochnick

Project Manager

margaretha.jochnick@nineyards.se

+46 734-16 73 07

Patricia Håkansson

Project Manager

patricia.hakansson@nineyards.se

+46 709-56 61 31

Fredrik Göransson

Senior Partner/Founder

fredrik.goransson@nineyards.se

+46 734-16 73 03

Adam Rehal

Web Developer

adam.rehal@nineyards.se

+46 704-59 03 85

Evelyn Klavberg

Production Manager/Partner

evelyn.klavberg@nineyards.se

+46 734-16 73 02

Sofie Persson

Production Manager Trainee

sofie.persson@nineyards.se

+46 764-40 85 49

Lotta Collste

Managing Director, Stockholm

lotta.collste@nineyards.se

+46 708-88 86 00

Marcus Håkonsen

Managing Director/Partner

marcus.haakonsen@nineyards.no

+47 930-09 112

Anna Lorin

Project Manager

anna.lorin@nineyards.se

+46 734-11 64 27

Daniel Andersson

Content Manager

daniel.andersson@nineyards.se

+46 734-11 64 21

Eric Hising

Creative & Technical Producer

eric.hising@nineyards.se

+46 709-56 61 36

Lisa Orvang

Designer/Content producer

lisa.orvang@nineyards.se

+46 734-19 76 72

Annika Jedemark

Project Manager

annika.jedemark@nineyards.se

+46 734-16 73 05

Emmie Englund

Production Manager Trainee

emmie.englund@nineyards.se

+46 722-00 27 15

Malin Nordenstedt

CFO/Business Controller

malin.nordenstedt@nineyards.se

+46 709-56 61 37

Erica Janvik

Project Manager

erica.janvik@nineyards.se

+46 734-16 73 09